View Single Post
Old 07 Apr 2008, 23:53   #48
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Originally Posted by Dragomara:
Singura datã când am simþit nevoia sã intervin a fost aceea în care Pitbull i-a publicat fãtucii ãleia conversaþia de pe YM, am încercat sã înþeleg cum poate cineva care are dublul vârstei tale, un loc bine definit (mã rog, oarecum) în cultura româneascã, o anume verticalitate a carcterului, o opinie de susþinut pe un forum în care nu ar trebui sã primeze legea "eu sunt moderatorul!" am încercat sã-mi explic cum te poate face mai inteligent, mai uman, mai bun faptul cã-l expui ridicolului pe cel/ cea de lângã tine?! Nu am putut pricepe în ruptul capului cum þãtismele astea te pot creºte în ochii cuiva, ºi într-ai cui?! Mi-a fost ruºine când am vãzut cum aþi sãrit cu toþii asupra unui om ºi aºa bãtut de Dumnezeu, ºi mã întreb cu cât ºi pentru cât timp v-a îmbãgãþit sufleteºte chestia asta?!

Trimis: 26 Mar 2008 14:43
Originally Posted by Pitbull:
Pitbull: Auzi, am voie sa pun pe forum tot ce mi-ai spus tu aici? Ca e foarte interesant
IMM: poti cum vrei eu ma+m descarcat ca si asa nu prea am mai putut sa intru
IMM: sa ma descarc acolo
Pitbull: OK, atunci descarc si eu chatul asta pe forum

Trimis: 04 Apr 2008 18:43
Originally Posted by Pitbull:
IMM: salut esti?
IMM: uite as vrea sa comentez si sa vb ceva in legatura cu venire lui bush
IMM: tu ce parere ai?
IMM: si ce crezi ca ar fi bine sa intervine pt ameliorarea si sustinerea cat mai multa a romaniei pt prosperare si armonie atat pe toate planurile cat si pe toata planeta
IMM: poti sa pui pe cinemagia ca eu nu reusesc inca

http://www.cinemagia.ro/forum/viewto...844&start=1725
Pitbull is offline   sendpm.gif